• +90 531 765 34 83
  • caglarotomatiksanzuman@gmail.com

Otomatik Şanzıman Tamiri

Otomatik Şanzıman

Otomatik Şanzıman Tamiri

Kuruluşumuzdan bu yanaTeknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, tanınmış markaların dünya standartlarındaki kalite hedeflerine uygun olarak Uzman Teknik Kadromuz ile araçların ayrıcalıklı sahiplerinin memnuniyetini sağlamayı ve bu memnuniyetin devamlılığını korumayı kendine temel amaç edinmiştir.

Yedek parça stokuyla aracınızın Otomatik Şanzıman ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı Uzman Ustamız tarafından gelişmiş Otomatik Şanzıman servisi stok kontrol sistemiyle takip etmektedir ve istenen zamanda tedarik etmektedir.

Aracınızın otomatik şanzıman konusunda komple servis hizmeti vermektedir.  Otomatik Şanzıman Tamiri ve Servisi her marka aracınızın için yeni Otomatik ŞanzımanOtomatik şanzıman TamiriOtomatik Şanzıman Bakımı hizmetleri verilmektedir.

En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı Otomatik Şanzıman servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

 Hizmet Verdiğimiz Markalar;
Audi, Bmw, Alfa Romeo, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Indica, Infiniti, Jaguar, Kia, Lada, Mazda, Mercedes, MiniCooper, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rover, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tofaş, Toyota, Wolksvagen.

Çağlar Otomatik Vites Şanzıman Servisi‘nde Otomatik Vites Şanzıman TamiriOtomatik Vites Şanzıman Bakımı itina ile yapılır.

admin

Mesajınızı bırakın